+90 544 399 28 80 info@adanamobilyadekorasyon.com

Kurumsal

Adana Mobilya Dekorasyon olarak mobilya ihtiyaçlarınıza çözüm üretiyoruz! 2009 yılından bu yana başta Adana olmak üzere çevre iller ve Türkiye’nin her noktasına mobilya dekorasyon alanında hizmet veren firmamız Özbiçer Mobilya, bugüne kadar yaptığı işlerde kalite anlayışını ilk prensip olarak benimsemiştir. Adana Mobilya Dekorasyon alanında adını duyurmuş olan Özbiçer Mobilya, müşterileriyle iş sonrasında da daima iletişim halinde kalarak en ufak sorun halinde pratik çözümler üretmektedir.

Misyonumuz:

Paydaşlarımızla karşılıklı faydaya ve saygıya dayalı bir ilişki içerisinde, ticari ve çevresel sınırlamaların, etik değerlerin ve sosyal sorumlulukların bilincinde,  müşteri beklentilerini karşılayan ve aşan özelliklerde doğal ahşap masif ve kaplamadan güzel mobilyalar üretmek.

Vizyonumuz:

Yüksek kalite seviyemiz ve güvenilirliğimiz ile on yılı geçkin süredir İngiltere piyasasında kazandığımız itibarımızı arttırarak korumak, istikrarlı yatırımlarımızla kapasitemizi arttırarak, sürdürülebilir karlılıkla, yoğun müşteri taleplerini daha yüksek oranda karşılayabilmek ve kazandığımız başarıları diğer dış pazarlara ve ülkemiz piyasasına da taşıyabilmek.

admin

No description. Please update your profile.